Technologie Arai

Ten, kto idzie za tłumem
nie dojdzie dalej niż tłum

Naszą misją zawsze było bezpieczeństwo i komfort motocyklisty. Nie tworzymy kasków, by sprostać certyfikatom bezpieczeństwa. Tworzymy je, by wyznaczać nowe, zaawansowane normy.

Aby otrzymać certyfikat wystarczy spełnić minimalne kryteria. Kask musi być po prostu wystarczająco dobry. My celujemy wyżej. Nasze standardy są tworzone dla prawdziwego świata – rozkojarzonych kierowców, śliskich nawierzchni i dziur w drodze. Dla świata, którego nie da się odtworzyć w kontrolowanym, przewidywalnym i sterylnym laboratorium.

technologie w kaskach arai
Technologie Arai

Nasze rozwiązania

Podczas testów do oficjalnych certyfikatów bada się odporność na uderzenia w ściśle określonych miejscach. Testy przeprowadza się w profesjonalnych laboratoriach według wcześniej określonych kryteriów.

W prawdziwym świecie nie ma scenariuszy wypadków. Kask musi przetrwać uderzenie w dowolny, nawet najbardziej nieprzewidywalny punkt. Dlatego w kaskach Arai stosujemy najbardziej zaawansowane technologie, które maksymalizują szansę przetrwania wypadku. Poniżej prezentujemy kilka z nich.

Close

Cart